Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаДругий день розширеної президії Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства у ДП «Рава-Руське ЛГ» порадував своїм результатом і приємними враженнями.
Продуктивний день розпочався з наради, де Голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства — Максимець В. Й. підвів підсумки роботи обласної та первинних організацій профспілки за 10 місяців 2018 р. і обговорили з членами громадської ради виконання колективних договорів.
У своїй доповіді директор ДП «Рава-Руське ЛГ» — Косовський А. П. познайомив гостей з позитивною динамікою техніко-економічних показників по підприємству, розповів про зміни які відбулись в колективному договорі щодо пільг для працівників і звернув увагу на успішну діяльність профспілкового комітету, який турбується про працівників ДП «Рава-Руське лісове господарство» та їх сімей.
Довба О. В. — голова первинної профспілкова організації ДП "Рава-Руське лісове господарство" з колегами поділилась результатами своєї роботи і розповіла про плани на майбутнє. Приємним сюрпризом стало повідомлення, що зародилась нова традиція — організація свята святого Миколая для діток працівників підприємства. Профспілкова організації ДП "Рава-Руське ЛГ" також спробує, на свято святого Миколая, зігріти серця діток подарунками у Рава-Руській школі-інтернат та у сиротинці с. Потелич.
На завершення наради головний спеціаліст по охороні праці ДП «Рава-Руське ЛГ» — Смик О. Т нагадала, що важливо пам’ятати про техніку безпеки. У доповіді зробила акцент на забезпеченні спецодягом і спецвзуттям працівників, адже підприємство працює над тим, щоб створити максимально комфортні умови праці для робітників.
Наступним етапом виїзної президії було ознайомлення з експонатами у Музеї лісу.
Сонячна осіння погода супроводжувала наших гостей на цілюще джерело "Маруся", що розташоване у лісах ДП «Рава-Руське ЛГ». Дорогою до святого джерела Пречистої Дiви Марії голови первинних профспілкових організацій зупинились у еколого-пізнавальній стежці «Вовковиця» Медіа-ліс. Головний лісничий ДП "Рава-Руське ЛГ" — Музика М. М. розповів про важливість медіа-лісу і історію його створення та нагадав що таке ліс у житті людини.
На шляху повернення завітали у психоневрологічний інтернат у с. Монастирок, де члени громадської ради подарували продукти харчування та предмети першої необхідності.
На завершення Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства побували на Рава-Руському лісозаводі, де головний інженер ДП «Рава-Руське лісове господарство» — Левицький В. О. допоміг гостям оглянути оновлене обладнання в цеху переробки та ознайомив з технологією роботи обладнання.