Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаІз спортом на ти
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Минула п’ятниця видалася напрочуд погожою, що створювало позитивний настрій. А для лісівників області це стало і сприятливою нагодою проявити спортивну майстерність на черговій обласній Спартакіаді працівників лісового господарства присвяченій Дню працівника лісу.
Десята година ранку, а на районному стадіоні Млинова велелюдно. Сюди з усіх куточків області з’їхалися команди спортсменів-лісоводів готових помірятися силами із масових видів спорту.
Вишиковані спортивні колони під звуки маршу проходять повз трибуни стадіону. Попереду з державним прапором крокує палкий прихильник спорту - головний економіст Дубенського лісгоспу Лариса Фітчук. Кожну спортивну делегацію очолюють директор підприємства та голова профкому.
З словами вітання до спортсменів і побажанням вдалих стартів звернулися начальник облуправління лісового та  мисливського господарства Віталій Сухович, голова обласної галузевої профспілки Олександр Сідлецький, голова Млинівської адміністрації Петро Рухер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Анатолій Соляр та гість Спартакіади голова обласної організації профспілки працівників споживчої кооперації Микола Вознюк.
В змаганнях із 6 видів спорту прийняло участь понад 300 чоловік. Команди кожного лісгоспу різнилися великим розмаїттям спортивної екіпіровки. Написи на футболках “Горинь”, “Жадень”, “Стир” та інші говорили про їх географічне розміщення і були переконливим доказом, що лісоводи дружать зі спортом, мають добрі традиції.
Результати змагань засвідчили, що неперевершеними у змаганні з міні-футболу є аматори із Висоцька, друге та третє місця зайняли, відповідно, команди Рокитнівського та Рівненського лісгоспів.
З комбінованої естафети перемогла команда Зарічного, призерами стали також спортсмени Дубровицького та Березнівського лісгоспів.
Не було рівних гирьовикам ваговою категорією до 70 кг працівникам Рокитнівського, Березнівського, Соснівського лісгоспів, саме Грицуняку Ігорю, Боровцю Тарасу, Антонюку Володимиру та ваговою категорією до 90 кг працівникам Зарічненського, Рокитнівського, Остківського лісгоспів – Улітку Олександру, Рогульчику Ігорю, Саю Івану, а у ваговій категорії понад 90 кг відзначились учасники  Зарічненського, Рокитнівського, Дубровицького лісгоспів. Це, відповідно, Воробей Дмитро, Денисюк Олександр, Разкевич Руслан.
А найкращі результати стрільби із пневматичної гвинтівки показали Цикун Олександра з Березнівського лісгоспу, Деревенко Алла – профспілковий лідер Висоцького лісгоспу, Зань Інна з Млинівського лісгоспу, високих результатів досягла Дерев’янко Віра – профспілковий лідер з Володимиреччини та хлопці-лісівники Федас Сергій, Клімов Юрій, Бакунець Сергій з підприємств Березнівського, Острозького, Клесівського лісгоспів.
Найбільшого драматизму і симпатій уболівальників викликало перетягування каната. Тут найпотужніше виступила команда Соснівського лісгоспу. Призерами також стали команди Костопільського та Висоцького лісгоспів.
Оргкомітетом підведено підсумки спортивного свята приуроченого Дню працівника лісу, відзначено організованість, масовість і належну фізичну підготовку кожної виставленої команди.
Видовищним і гуморним виявився конкурс на метання чобота командою директорів лісгоспів. Тут переможцям і володарям спецпризів стали директори Володимирецького, Сарненського та Остківського лісгоспів Олександр Мисько, Сергій Белеля та Микола Михайленко.
Оргкомітет висловив велику подяку Млинівській РДА та селищній владі за гостинність, а директору Млинівського РайСТ Вірі Петрук та голові райкому профспілки Ларисі Вінічук - за високий рівень торгівельного обслуговування спортсменів-аматорів.
Роман Стахнюк
провідний спеціаліст
обкому профспілки