Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаКОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР – НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Вже традиційно на початку кожного року на підприємствах Чернівецького облуправління проводиться активна робота по підведенню підсумків виконання заключених колективних договорів і укладання їх на новий термін. Адже загальновідомо, що наявність колдоговору, його норми, положення та гарантії позитивно впливають на розвиток виробництва, забезпечують належні соціально-економічні та побутові потреби працюючих. Тому колдоговірна кампанія в галузі – це важливий етап та компонент життя трудових колективів.
Відповідно до затвердженого графіку протягом останнього часу така робота проведена на трьох найбільших лісогосподарських підприємствах краю – Путильському, Сторожинецькому і Берегометському. Проведені там конференції трудових колективів ще раз засвідчили відповідальне ставлення керівників і профспілкових комітетів до процесу колдоговірного регулювання трудових відносин. Як наслідок, по підсумках роботи за 2016 рік вказані лісгоспи, незважаючи на всі несприятливі моменти, успішно справилися з виконанням основних техніко-економічних показників і передбачених лісогосподарських заходів. Ними забезпечено поступовий ріст рівня оплати праці, виділення необхідних коштів на заходи по охороні праці, придбання спецодягу, оздоровлення працівників, надання різноманітної благодійної допомоги, в тому числі на здійснення програми по реабілітації учасників АТО та членів їхніх сімей.
За результатами обговорення делегатами конференцій були затверджені нові колективні договори лісгоспів на 2017 рік з внесенням відповідних змін і доповнень згідно недавно прийнятої Галузевої угоди.
Присутні на цих заходах керівники Путильської, Сторожинецької та Вижницької районних державних адміністрацій Микола Савчук, Ярослав Бартош і Руслан Сенчук відзначили значний внесок колективів галузевих підприємств у розвиток даних територій, їх важливу роль у наповненості місцевих бюджетів та в питаннях зайнятості.
В роботі конференцій взяли участь в. о. начальника облуправління лісового та мисливського господарства Роман Череватий і голова облорганізації галузевої профспілки Володимир Барабах. У своїх виступах вони подякували всім працівникам лісгоспів за самовіддану та плідну працю у нелегких умовах сьогодення, висловили сподівання, що укладені колективні договори сприятимуть поліпшенню та вдосконаленню роботи підприємств, вирішать нагальні соціально-економічні проблеми трудових колективів і кожного працівника галузі.