Професійна спілка працівників лісового господарства України

< Попередня новина

"Кубок лісівників Волині з футболу"
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"

Ще у травні на Волині урочисто стартував спортивний турнір на «Кубок лісівників Волині з футболу». Його започаткували Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, обласні організації профспілки працівників лісового господарства та Товариства лісівників України. Завершальний етап змагань тривав між командами державних підприємств "Камінь-Каширськагроліс» та «Любешівське ЛМГ».

На центральному стадіоні смт Шацьк вболівали за команди лісогосподарських підприємств Волині заступник голови Держлісагентства України Володимир Бондар, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, голова Федерації профспілок Волині Іванна Дубинка-Філозоф, голова обласної організації Профспілки працівників лісової галузі Павло Матіюк.  Гостей щиро вітали представники місцевої влади.- перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор Плейтух, виконувач обов’язків голови Шацької ОТГ Людмила Цевух.
З перших хвилин поєдинку вболівальники зрозуміли: за першість борються дві високопрофесійні команди, достойні фінальної участі. Однозначно: обидві збірні мріяли про цю перемогу і готові були зробити на полі все можливе.
На початку гри найкращий момент мала команда Любешівщини. Проте фортуна посміхнулася ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – вони відкрили рахунок на 16 хвилині першого тайму. Так і протримали перевагу на полі до свистка, який сповістив завершення першої частини поєдинку. У другому таймі бійцівські якості продемонстрували гравці любешівської команди – на 41 хвилині вони таки змогли зрівняти рахунок.
Два тайми позаду. Рахунок рівний – 1:1. Потрібен додатковий час. Суддя призначає два тайми по 10 хв. Проте і в підсумку цих коротких двобоїв рахунок не змінюється!
Суддя змушений призначати пенальті. Вболівальники піднімаються з місць. Стадіон переповнюють емоції. Здається, у всіх от-от здадуть нерви.
Першими не змогли забити любешівці. Воротар Камінь-Каширської команди Віталій Кузьмич, якого в результаті визначили кращим, рятує свою команду. Б’є футболіст Камінь-Каширщини – пряме попадання у ворота. Так само точно в ціль камінь-каширські хлопці влучають 4 рази. Любешів потрапляє у ворота суперника лише двічі…
ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – чемпіон!  Їм - заслужений кубок. А також футболістів нагороджено медалями та грошовими преміями.
Голова обласної організації Профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк подякував головному лісівнику Волині і подарував футбольний м’яч із підписами футболістів команд-переможців. Павло Миколайович пригадав, що в минулому подібний турнір на кубок області відбувався за участю дітей працівників галузі. Цьогоріч начальник лісоуправління Олександр Кватирко запропонував запровадити змагання за участі працівників лісогосподарських та лісомисливських підприємств. Адже роль спорту важко переоцінити. Тим більше, зважаючи на традиційну прихильність чоловічого населення до футболу...
- У результаті ми ускладнили відбір учасників змагань, і побачили, що лісівники демонструють непогані спортивні навички," - підсумував Павло Матіюк. Він впевнено висловився про те, що футбольні пристрасті на Волині вируватимуть і в наступні роки.