Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаМайже 1000 волинських лісівників оздоровилися коштом профспілкових організацій підприємств
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Вимагаючи від людей самовідданої праці, кожен керівник мусить розуміти: для цього необхідно подбати про їх комфортний та повноцінний відпочинок.
У державних лісогосподарських підприємствах Волині такі обов’язки  покладені на профспілку.
У 2017 році волинським лісівникам спільними зусиллями вдалося відбудувати відпочинкову базу на  озері Світязь. Цьогоріч вона повноцінно працювала – за літній  період там оздоровилися 615 працівників галузі, в тому числі – 208 дітей.
Ще до початку відпочинкового сезону було складено відповідний графік, за яким лісогосподарські підприємства і направляли працівників на оздоровлення. Першочергово у ті списки потрапили учасники АТО та їхні родини, багатодітні сім’ї. Перевага надавалася також тим людям, які працюють у галузі десятки років та мають особисті досягнення.
Таким чином побувало на Світязі чимало майстрів лісу, лісничих, бухгалтерів, механіків, інших робітничих професій, пенсіонерів лісової галузі…
Вже  рік діє профспілкова програма  з оздоровлення працівників  лісової галузі та членів їх сімей на Чорному морі. Цього року, крім бази відпочинку «Водник» у м. Залізний порт, гостинно зустрічала лісівників і база відпочинку «Петрове Подвір’я». За 2017 рік оздоровлено 299 працівників, в тому числі – 92 дитини.
Також цього року 18 дітей працівників виявили бажання відпочити в літньому таборі «Волинська Січ» на Світязі.
– Оздоровлення працівників лісогосподарських підприємств області та членів їхніх сімей – лише частина великої роботи, яку виконує профспілковий комітет лісівників. Але без перебільшення скажу – чи не найважливіша. Бо тоді люди відчувають турботу про себе, підтримку та, головне, бачать зміст у якісній та сумлінній роботі. Адже кожному із нас дуже важливо, щоб нашу працю гідно оцінювали. Від себе також додам: навряд чи може таким похвалитися будь-яка інша профспілка. Не секрет також, що в цьому – величезна заслуга керівника галузі Олександра Кватирка. Він визначив такі пріоритети у роботі, поставив на перше місце соціальний захист та рівень заробітних плат працівників і тримає на контролі, як це виконується  безпосередньо керівниками підприємств. Благо, що й директори розуміють важливість спільної справи. Особливо хочеться відзначити директорів ДП «Колківське ЛГ» Олександра Чернишина, ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Олександра Грицая, ДП «Поліське ЛГ» Андрія Яцину, ДП «Маневицьке ЛГ» Володимира Радіона, ДП «Турійське ЛГ» Дмитра Войтюка та ДП «Ковельське ЛГ» Володимира Данилюка, – зазначає голова Волинської обласної організації профспілки працівників лісової галузі України Павло Матіюк.
Прес-служба Волинського ОУЛМГ