Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

+38 (044) 205-74-12
proflis@remove-this.fpsu.org.ua

майдан Незалежності, 2
01001, м.Київ

< Попередня новинаНіхто не залишається поза увагою
  • Категорія: Робота профспілки під час військового стану
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
З перших днів військової агресії російської федерації проти України організації Професійної спілки працівників лісового господарства України, усіх рівнів, спільно з господарськими органами, постійно активно долучаються до підтримки Збройних сил України, інших формувань, що беруть участь в обороні.

За період з початку  року та по 15 листопада 2023 р. первинними, обласними профспілковими організаціями та Центральним комітетом Профспілки було надано допомогу в сумі 14657,24  тис.грн. Першочергово допомога надається членам Профспілки, працівникам лісогосподарських підприємств, сім’ям членів Профспілки, які загинули в боях з російськими окупантами, працівникам підприємств, пораненим під час захисту країни, внутрішньо переміщеним особам, збройним силам України та іншим формуванням, що беруть участь в обороні країни.

В тому числі до Дня захисника та захисниці України (01.10.2023.) надано допомогу захисникам та їхнім сім’ям в сумі - 1467,7 тис.грн., на 194,2 тис.грн. закуплено продуктових наборів та роздано сім’ям захисників до Дня захисника та захисниці України.

Надано допомогу ліснику філії «Чортківське ЛГ» Куриловичу Василю Петровичу (який втратив кінцівки)  – 236,1 тис.грн., Спілці воїнів лісівників України перераховано 24,0 тис.грн. обласними організаціями Профспілки та 758,0 тис.грн. перераховано первинними профспілковими організаціями.