Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаПідведено підсумки оздоровлення
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
У відповідності до укладених колективних договорів профкоми лісогосподарських підприємств області влітку предметно займалися оздоровленням працівників та членів їх сімей.
Були своєчасно укладені договори співпраці із оздоровницями як в межах області, так і Чорноморського узбережжя.
Нещодавно президія обласної галузевої профспілки лісівників підвела підсумки оздоровчої роботи.
Попри наявні в цьому році економічні труднощі, переважна частина лісгоспів провели оздоровчу кампанію на високому організаційному рівні.
В дитячих оздоровницях області зміцнили здоров’я 287 дітей та 492 дитини побувало на Чорноморському узбережжі. Зокрема, на базі відпочинку “Петрове подвір’я” оздоровлено 298 дітей, “Альбатрос” – 23 дитини.
Найкращих результатів у оздоровленні дітей досягнуто у Соснівському лісгоспі. Тут оздоровлено 148 дітей або кожну третю дитину працюючих. Похвали за організацію оздоровчої роботи заслуговують профкоми Березнівського, Остківського та Клесівського лісгоспів, де оздоровлено, відповідно, 115, 71 та 63 дитини.
Слід відзначити і високий рівень оздоровлення працівників. Їх оздоровлено біля 800 осіб. З найкращої сторони знову слід відмітити Соснівський лісгосп, де оздоровлено 139 осіб, Березнівський – 78, Млинівський – 71, Острозький – 68, Сарненський – 63, Клесівський – 61.
В цілому на оздоровчі цілі витрачено лісогосподарськими підприємствами 5548,4 тис. грн., з них на дитяче оздоровлення 2443,0 тис. грн. Доплата за путівки становила лише 10 – 20 відсотків її вартості, а в значної частини лісгоспів ці витрати покриті за рахунок лісогосподарської діяльності.
За підсумками дитячого оздоровлення в рамках Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію оздоровлення переможцями визнано Соснівський лісгосп (директор Белюшко П.С., голова профкому Рибак І.Ф.), Березнівський лісгосп (директор Олексієвець О.М., голова профкому Нехвядович О.Г.) та Остківський лісгосп (директор Михайленко М.М., голова профкому Котяй В.П.).
Переможців відзначено грамотами обласного комітету профспілки та грошовими преміями.
Відзначено позитивну роботу у оздоровленні дітей у Клесівському, Володимирецькому, Дубровицькому, Сарненському та Рокитнівському лісгоспах.
Підводячи підсумки президія обкому профспілки детально проаналізувала наявні недоліки, звернула увагу профкому Костопільського лісгоспу (голова профкому Доманська Т.В.) за невиконання умов колдоговору щодо оздоровчої роботи та намітила подальші дії щодо організації оздоровчої роботи у наступному періоді.
Роман Стахнюк
провідний спеціаліст
обкому профспілки