Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

+38 (044) 205-74-12
proflis@remove-this.fpsu.org.ua

майдан Незалежності, 2
01001, м.Київ

< Попередня новинаПішов з життя Сідлецький Олександр Станіславович
  • Категорія: Співчуваємо, сумуємо
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Профспілка працівників лісового господарства України з глибоким сумом сповіщає, що 5 квітня 2018 року раптово пішов з життя Сідлецький Олександр Станіславович, голова Рівненської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства.
Наша лісова профспілкова спільнота втратила досвідченого і висококваліфікованого профспілкового лідера, мудрого керівника, авторитетну Людину, великого патріота України та лісівничої галузі. Життєвий шлях Олександра Станіславовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.
Народився Олександр Станіславович 10 лютого 1944 року в с. Забара Баранівського району Житомирської області. Його фаховий ріст і самоствердження пов’язані з Рівненщиною. Трудову діяльність розпочав на посаді механіка колгоспу “Прогрес”. Після проходження військової служби працював майстром виробничого навчання, заступником директора, директором Корецького училища механізації. У березні 1978 року був обраний заступником голови Корецького райвиконкому Рівненської області. В липні 1982 року був обраний головою Володимирецького райвиконкому, а в квітні 1990 р. – заступником голови Рівненського облвиконкому. У березні 1992 року на альтернативній основі був обраний головою Ради Федерації профспілок Рівненщини. У травні 2006 року очолив Рівненську обласну організацію Профспілки працівників лісового господарства України, де і працював по даний час. Був членом президії ЦК Профспілки, членом Ради Федерації профспілок України.
За самовіддану працю неодноразово нагороджувався державними та профспілковими нагородами. У 2013 році Указом Президента України йому присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України», нагороджений нагрудними знаками ФПУ «Заслужений працівник профспілок України» та «Профспілкова відзнака», почесними грамотами Федерації Профспілок України, ЦК галузевої профспілки та федерації профспілок Рівненської області, відзнаками міжнародних профспілкових центрів.
Олександр Станіславович, спрямовуючи всі свої зусилля на допомогу людині праці, завжди вирізнявся своєї мудрістю, толерантністю, твердістю та наполегливістю позицій в боротьбі за соціальні права спілчан, вірністю ідеалам профспілкового руху.
Усі, хто знав Олександра Станіславовича Сідлецького, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, мудрість і оптимізм.
У ці скорботні дні висловлюємо глибокі та щирі співчуття рідним і близьким покійного.
Світла пам’ять про Олександра Станіславовича назавжди збережеться в наших серцях.
 
Центральний комітет Профспілки працівників лісового господарства України