Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаПривітали найстарших і наймолодшу лісівничок Кіровоградщини
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Автор: Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня лісівники вирішили з’ясувати, хто вони – краса та мудрість – берегині кіровоградських лісів.
Виявилось, що найменшою за віком лісівничкою на Кіровоградщині є двадцятитрирічна Тетяна Мережана, помічник лісничого Богданівського лісництва ДП «Чорноліський лісгосп». Серед поважних ветеранів лісової галузі найстаршими за віком є Тетяна Мусіївна Діхтяр та Агафія Юхимівна Фролова.
Мудрій жінці знамянчанці Тетяні Діхтяр нещодавно виповнилося 93 роки. Увесь її  трудовий шлях пов’язаний зі Знамянським лісництвом, у якому Тетяна Мусіївна працювала починаючи з 1949 року помічником бухгалтера, а пізніше, аж до виходу на пенсію у 1979 році, – касиром.
Справжня жінка-трудівниця 96-річна Агафія Фролова із Золотарівки віддала лісокультурній справі близько трьох десятиліть свого життя. З молодості і аж до пенсійного віку вона весь час працювала у Золотарівському лісництві Світловодського лісгоспу.
З нагоди свята голова обласної лісівничої профспілки Марина Слюсарова від імені когорти лісівників Кіровоградщини завітала в гості до жінок-лісівничок, поспілкувалася з ними і привітала зі святом весни, а також вручила квіти і грошову допомогу, висловила ветеранам галузі шанобливе ставлення до їхньої  відданої праці на благо лісів Кіровоградщини і побажала молодій колезі, щоб завдяки новій зміні зберігалась та примножувалась зелена окраса області.
 
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ