Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаПрофспілкова спартакіада - це щорічне свято спорту
  • Категорія: Спорт, змагання, конкурси..
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Профспілкова спартакіада - це щорічне  свято спорту, котре дарує активним профспілчанам можливість відірватись від звичайних буденних справ, рутинної офісної роботи,  мозкового штурму в пізнанні величі науки та домашніх клопотів.  Організація спортивних заходів, на солідарну думку профспілчан, дарує не тільки гарний настрій і оптимізм учасникам, а й виховує  командний дух, формує  та пропагує  здоровий спосіб життя сучасного покоління, навчає  виконувати  завдання та досягати цілей з ентузіазмом.
Змагались конкурсанти на базі дитячого оздоровчого комплексу «Електронік». Привітали гостей вступним словом  організатори заходу,  голова Федерації профспілок Рівненської області Шершун Микола Харитонович побажав учасникам успіху та легкої перемоги.
Азартно з вірою у власні сили у міжнародній міжгалузевій спартакіаді профспілок 21 вересня цьогоріч взяло участь  15 галузевих профоб’єднань та близько 180 учасників змагань. З метою продемонструвати свій кадровий потенціал та  волю до перемоги  лісівники Рівненської області прийняли участь у всіх запропонованих видах спорту: атлетично-ігровій естафеті, перетягуванні линви (канату), дартсі, становій силі, настільному тенісі, шаховому та шашковому спорті.   Наші профактивісти лісової галузі у кожному старті продемонстрували старання  та наполегливість. Завдяки вірі у власні сили та не без підтримки колег в конкурсі з перетягування линви команда мужніх лісників- майстрів лісу Соснівського лісгоспу здобули перемогу, силач цієї ж команди Мельник Микола посів друге місце в становій тязі. Ще одну перемогу в змаганні з дартсу принесла галузі працівниця Березнівського лісгоспу Телетьон Неля. Хошорі результати  та почесні треті місця отримали:  працівниця Острозького лісгоспу Пархомчук Вікторія в змаганні з настільного тенісу та лісничий Володимирецького лісгоспу Губеня Ігор з шахового спорту.
В перервах між змаганнями гості мали можливість відновити сили і пригоститись смачним кулішом та зігрітись гарячими напоями. Після закінчення змагань в закладі оздоровчого комплексу на учасників  чекав обід та приємне спілкування одене з одним в колі великої профспілкової родини.
Рівненська обласна організація профспілки працівників лісового господарства вдячна ініціаторам та організаторам за влаштоване спортивне свято,  адже такий захід – приклад того, що профспілчани гідні  жити активним, здоровим  життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами.