Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаПроведено адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці V рівня
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
29 серпня 2018 року в Укрцентркадриліс було проведено адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці V рівня.
На засідання запрошені заступники начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства, відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці, представники ДП «Володимирецького ЛГ», ДП «Берегометського ЛМГ», ДП «Кутського ЛГ».
З вступним словом виступив Кривов’язий Степан Йосипович  – Голова Центрального комітету профспілки працівників лісового господарства України, який і вів дане засідання.
Була заслухана доповідь головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства Мусійовського А.Й. «Про стан виробничого травматизму та роботу з питань охорони праці в 2018 році державними підприємствами лісового та мисливського господарства».
Прозвітували в своїх виступах з інформацією про роботу, яка проводиться на своїх підприємствах зі створення працюючим безпечних і нешкідливих умов праці: Крук Анатолій Аристархович – директор ДП «Володимирецький  ЛГ»; Ониськів Андрій Петрович – в.о. директора ДП «Кутський  ЛГ»; Швейко Василь Ярославович – головний інженер ДП «Берегометське ЛМГ».
Про здійснення заходів щодо профілактики виробничого травматизму з своєю доповіддю виступив Чуйко Олександр Андрійович – головний технічний інспектор праці ЦК профспілки працівників лісового господарства України.
Не менш цікавими були виступи: Варварука Роман Орестович – Заступника начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства і Гром’яка Юрія Орестович – Заступника начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Комісією оперативного адміністративно-громадського контролю було відзначено, що підприємствами проводиться певна робота щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці та профілактики виробничого травматизму, проте стан охорони праці окремих підприємств не в повній мірі відповідає Закону України «Про охорону праці».
З метою поліпшення роботи підприємств з питань створення працюючим безпечних і нешкідливих умов праці підготовлений проект відповідного наказу, яким зобов’язано здійснити низку заходів, направлених на покращення стану охорони праці підвідомчих лісогосподарських підприємств.