Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаПроведено адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці V рівня
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
5 вересня 2017 року в Укрцентркадриліс було проведено адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці V рівня.
Під час засідання заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Бондар В.Н. наголосив про те, втрата людей є недопустимою, тому керівники лісогосподарських підприємств повинні забезпечити кожному працівнику належні, безпечні та нешкідливі умови праці. Також він підкреслив, що в першу чергу необхідно сформувати відповідну свідомість щодо культури охорони праці на всіх без виключень рівнях, застосувати всі можливі засоби і методи щодо покращення стану охорони праці.
Були заслухані доповідь головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства Мусійовського А.Й. «Про стан виробничого травматизму та роботу з питань охорони праці в 2017 році державними підприємствами лісового та мисливського господарства», звіти заступника начальника Житомирського ОУЛМГ та заступника начальника Волинського ОУЛМГ, а також виступи головного технічного інспектора праці ЦК профспілки працівників лісового господарства Чуйка О.А. «Про здійснення заходів щодо профілактики виробничого травматизму» та співголови комісії оперативного адміністративно-громадського контролю – Голови Центрального комітету профспілки працівників лісового господарства України Кривов’язого С.Й. Комісією оперативного адміністративно-громадського контролю було відзначено, що підприємствами проводиться певна робота щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці та профілактики виробничого травматизму, проте стан охорони праці окремих підприємств не в повній мірі відповідає Закону України «Про охорону праці».
З метою поліпшення роботи підприємств з питань створення працюючим безпечних і нешкідливих умов праці підготовлений проект відповідного наказу, яким зобов’язано здійснити низку заходів, направлених на покращення стану охорони праці підвідомчих лісогосподарських підприємств.