Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаПроведено VIII Пленум Рівненського обласного комітету профспілки працівників лісового господарства
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
27 серпня 2021 року проведено VIII Пленум Рівненського обласного комітету профспілки працівників лісового господарства. Основним питанням порядку денного була підготовка до проведення VІ звітно-виборної конференції, що запланована на 29 вересня 2021 року.
Після цього відбулось розширене засідання президії обласної організації профспілки, де розглядалися питання про підсумки участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року. На сьогоднішній день вже оздоровлено 575 дітей в пансіонатах, санаторіях, дитячих оздоровчих закладах та базах відпочинку.  80 % витрачених коштів на ці цілі - це кошти профспілки.
В постановляючій частині постанови намічено розробити і здійснити заходи спрямовані на своєчасну підготовку, удосконалення та якісне проведення оздоровчої кампанії в 2022 році.
Також розглянуто питання дотримання роботодавцями норм і положень Галузевої угоди, Колективних договорів, дотримання законодавства про працю та охорону праці, ведення діловодства та обліку в первинних профспілкових організаціях.
Обласний комітет профспілки
працівників лісового господарства