Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаСемінар-нарада з питань охорони праці
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Дежліагентством України, у період з 2 по 3 березня, була організована і проведенв семінар-нарада з охорони праці. Семінар проводився на базі державних підприємств "Кролевецьке ЛМГ" і "Шосткинське ЛГ" Сумського облуправління лісового та мисливського господарства.
Відповідальним за проведення були призначені Перший заступник начальника Сумського ОЛМГ Ігнатченко В.В. та головний спеціаліст облуправління Селезень В.П.
Уповноваженим від Держліагентства – головний спеціаліст використання лісових ресурсів Мусійовський А.Й.
В роботі семінару прийняли участь спеціалісти відповідальні за організацію роботи з охорони праці більшості обласних управлінь лісового та мисливського господарства.
Серед запрошених заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС Департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Держпраці Максим Тягай, головний технічний інспектор ЦК профспілки працівників лісового господарства Олесандр Чуйко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області Валентина Герасименко, головний технічний інспектор обласної профспілки Володимир Шлакович.
Під час практичної частини семінару учасники на нижньому складі деревини Кролевецького лісгоспу ознайомились з безпечною організації роботи при використанні навантажувача "CATERPILLER" та пристосувань для захисту від падіння стропальників, що навантажують залізничний вагон.
Далі учасники семінару відвідали Гручанський у Кролевецькому та Воронізький у Шостинському лісгоспах цехи переробки деревини. В обох цехах працюють напівавтоматичні лінії деревообробки ТоВ "Бродпол" польського виробництва.
Учасники семінару високо оцінили безпечність у роботі на нижньому складі і в цехах переробки.
Окрім цього спеціалісти ознайомились з робото паркетного цеху Кролевецького ЛМГ і котелень підприємств обладнаних енергоефективними котлами марки "КРІГЕР", що працюють на відходах від деревообробки.
При відкритті пленарного засідання перший заступник начальника Сумського ОУЛМГ Віталій Ігнатенко розповів про успіхи і перспективи роботи підприємств обласного управління. Про заходи, що здійснюються для забезпечення працюючих безпечних і нешкідливих умов праці.
Головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагенства Андрій Мусійовський доповів про стан охорони праці на підприємствах галузі та звернув увагу на особливості розроблення нормативно-правових актів з питань охорони праці.
Максим Тягай у своєму виступі доповів про стан виробничого травматизму в Україні та в лісові галузі, зокрема і розповів про Порядок підготовки та подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію.
Про заходи направлені на покращення роботи з профілактики виробничого травматизму йшлися в виступі головного технічного інспектора праці ЦК профспілки Олександра Чуйка.
Після закінчення доповідей пройшло їх обговорення.
В рамках програми другого дня учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні, опрацюванні і прийнятті пропозицій щодо змін до "Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості" НПАОП 02.0-1.04-05.
По закінченню учасники семінар наради подякували керівникам облуправління і підприємств Сумщини за відмінно підготовлений і проведений семінар, ознайомленням з передовим досвідом організації безпечної праці. Пообіцяли впроваджувати його на своїх підприємствах.
 
Головний технічний інспектор ЦК Укрпрофліс
Олесандр Чуйко