Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаШановні колеги лісівники, дорогі спілчани!
  • Категорія: Вітаємо!
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Ніжний подих золотої осені сповіщає, що ми на порозі нашого професійного свята – Дня працівника лісу.
Ліс – це унікальний дар природи, який радує наше око своєю красою та величністю. Мабуть немає людини, яка б не мріяла після трудових буднів пройтися м’яким зеленим лісовим ковром, послухати шелест  зелених віт та пташині серенади. В той же час для багатьох людей ліс служив і годувальником, і прихистком в години лихоліття.
Українські лісівники щоденно і невтомно виконують свій почесний обов’язок по збереженню та примноженню лісового багатства.
Сумлінною  і добросовісною працею вони  створюють сотні гектарів лісових насаджень, захищають і оберігають  їх від пожеж, шкідників і хвороб, охороняють  від зазіхань недобросовісних  людей.
Щира дяка Вам за Ваші золоті руки.
Через обмеженість, а скоріше відсутність, державного фінансування  лісогосподарських робіт, введення в дію необдуманих та вкрай шкідливих для лісового  господарства законодавчих актів, галузь опинилася у надзвичайно  важкому стані. Але ми твердо переконані, що завдяки високому професійному потенціалу лісогосподарських кадрів, єдності і згуртованості трудових колективів, лісогосподарська галузь успішно здолає всі перепони.
Щиро дякуємо Вам за вашу цілеспрямовану і невтомну працю, за любов до лісу і турботу за його долю!
Від імені Президії центрального комітету галузевої Профспілки щиро вітаю лісівників, фахівців, які працюють на лісовій ниві, студентів та викладачів лісівничих учбових закладів, ветеранів праці і учнів шкільних лісництв, всіх людей, які люблять і шанують ліс, з професійним святом – Днем працівника лісу.
Міцного здоров’я та щастя Вам і Вашим родинам, нехай добробут і благополуччя назавжди поселяться у Ваших домівках, а з Вами поруч ідуть Віра, Надія та Любов.
Нехай ваші серця наповняться гордістю за десятки гектарів створених вашими руками лісових насаджень та вдячністю  майбутніх поколінь.

З святом дорогі лісівники!

 
З повагою,
Голова Профспілки працівників лісового господарства України
С. Кривов’язий