Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаШановні працівники лісу!
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Центральний комітет Профспілки працівників лісового господарства України щиро вітає працівників трудових колективів галузі, профспілкових лідерів, профактивістів з нашим професійним святом – Днем працівника лісу.
Наші вітання також родинам лісівників, викладачам, студентам лісових університетів і коледжів та учням шкільних лісництв, які обрали благородну професію лісівника.
Профспілка працівників лісового господарства спільно з господарниками постійно турбуються про поліпшення соціального та правового захисту працівників лісу, своєчасну і гідну заробітну плату, створення здорових і безпечних умов праці, відпочинок та оздоровлення працівників та членів їхніх сімей і більшість трудових колективів державних лісогосподарських підприємств стабільно працюють протягом багатьох років.
Твердо впевнені, що патріотизм та високий професіоналізм українських лісівників дозволять подолати ті негаразди, які сьогодні виникли в галузі та піднімуть українське лісівництво до ще вищого рівня.
Ми висловлюємо глибоку подяку за сумлінну і невтомну працю усім, хто сьогодні трудиться на лісогосподарській ниві, а також ветеранам, які присвятили частину свого життя цій благородній справі. Нехай мир, добробут та порозуміння в нашому суспільстві стануть запорукою процвітання лісової галузі України.
Низький уклін Вам та найтепліші побажання міцного здоров'я та щастя, сімейного благополуччя й достатку, успіхів і всіляких гараздів.
Нехай негоди обходять наші ліси і ваші оселі, а всі мрії і бажання збуваються.
З професійним святом - днем працівника лісу!