Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаСпортивні досягнення: Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості - А.В.Луначарський
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Берегометські лісівники уміють не тільки віддано та якісно працювати, але й активно відпочивати. Найбільше загартовує та здружує колектив, звичайно спорт. Як приклад, чоловіча волейбольна команда «Лісівник» Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство», успішно виступає на обласних, районних чемпіонатах, товаристських зустрічах та чемпіонатах. Тренером у спортсменів є лісничий Вашківецького лісництва, депутат Вашківецької міської об’єднаної громади Микола Дмитрюк, а капітаном майстер спорту Олег Гавалешко.
24 лютого на базі Мигівського НВК відбувся традиційний турнір, присвячений пам’яті Василя Токаря – воїна-афганця, який загинув в Афганістані в 1985 році.
Турнір проводиться вже вдесяте. Цього року в змаганнях взяли участь команди воїнів-афганців, райдержадміністрації та районної ради, учасників АТО, Державного підприємства «Берегометське ЛМГ», а також села Мигове. Кубок переможця дістався лісівникам.
Також приємною звісткою стало і те, що волейболісти, основу яких складають працівники підприємства, виграли Кубок Чернівецької області, обігравши у фіналі сильну команду «Мрія» з Чернівців. До сказаного слід додати, що зараз проходить обласна першість з волейболу і вони лідирують у своїй підгрупі.
Важливою подією для Берегометського лісмисливгоспу є також участь у районній Спартакіаді працівників держустанов та держслужбовців, яка проходитиме протягом березня за п’ятьма видами спорту (шашки, шахи, настільний теніс, волейбол, міні-футбол).
- Збірна берегометських лісівників гідно представлятиме свої спортивні досягнення на теренах району, – зауважив т.в.о. директора підприємства Руслан Максичук , – адже це наше обличчя і гордість. Спорт єднає людей і робить їх сильнішими, – додав керівник.
Чернівецьке обласне управління лісомисливського господарства постійно підтримує такі ініціативи.
Ми завжди маємо на меті демонструвати суспільству, що лісівники справжні патріоти своєї землі. Не лише військові дії народжують героїв та відданих вітчизні людей. Своїми справами, чесною працею і, до речі, спортивними перемогами визначається патріот своєї держави, - зазначив в.о. управління Роман Череватий, - і я щиро цим пишаюся. Маю величезне бажання зорганізувати спартакіаду серед лісгоспів Буковини. Ми над цим працюємо і обов’язково зреалізуємо цю ідею спільно з профспілками.
Прес – служба