Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

майдан Незалежності, 2
01001, м.Київ

< Попередня новинаСвітлої пам’яті Володимира Михайловича Ткаченка
  • Категорія: Співчуваємо, сумуємо
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Профспілка працівників лісового господарства України з глибоким сумом сповіщає, що 7 квітня 2018 року, після тривалої хвороби, пішов з життя Ткаченко Володимир Михайлович, колишній голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства (1996-2005 рр).
Володимир Михайлович народився 18 червня 1941 року в с. Шательники Черкаської області. Його фаховий ріст і становлення проходили на його рідній Черкащині, де він працював на різних посадах підприємств лісового господарства Черкаського облуправління лісового господарства. У 1996 обраний головою Черкаської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства, де і працював до лютого 2005 року. Був членом Президії ЦК Профспілки, членом Ради Федерації профспілок України.
Володимир Михайлович Ткаченко, спрямовуючи всі свої зусилля на допомогу людині праці, завжди вирізнявся мудрістю, толерантністю.
Усі, хто особисто працювали і знали Володимира Михайловича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, мудрість, оптимізм та почуття гумору.
У ці скорботні дні висловлюємо глибокі та щирі співчуття дружині - Ткаченко Ганні Василівні, синові та доньці, онукам та близьким покійного.
Вічна наша вдячність Володимиру Михайловичу за взірець розсудливості, людяності та добропорядності!
Світла пам'ять про Володимира Михайловича назавжди збережеться в наших серцях.
Центральний комітет Профспілки
працівників лісового господарства України