Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаТетяна Доманська була нагороджена нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга».
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Під час проведення виїзної президії 15 листопада Рівненська обласна організація профспілки працівників лісового господарства привітала  з ювілеєм ініціативну, енергійну, завзяту профактивістку Доманську Тетяну Володимирівну – голову первинної профспілкової організації ДП «Костопільське лісове господарство»,  стаж якої на профспілковій ниві складає понад 12 років.
З ініціативи обкому профспілки за сумлінне відношення до виконання посадових обов’язків, високий рівень внутріспілкової і організаційної роботи, особистий внесок у захист соціально-економічних прав членів профспілки Тетяна Доманська була нагороджена нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга».
Протягом професійної діяльності, виявила себе як лідер підприємства, яка має активну життєву позицію, особливе нестандартне мислення, вміє відстояти свою принципову думку в процесі роботи, досконало володіє  питаннями дотримання трудового законодавства з оплати і нормування праці, якісно виконує громадський контроль з питань охорони праці на підприємстві, сприяє створенню належних умов, що має вплив на швидкість відновлення робочих сил працівників.  Ці та інші чинники сприяють зростанню продуктивності праці та розміру заробітної плати на підприємстві. Трудовий колектив та профактив, очолюваний Тетяною Доманською,  неодноразово займав призові місця у трудовому суперництві серед споріднених підприємств області. Постійно приділяє увагу організації оздоровленню працівників та їх дітей. Так у 2018 році було оздоровлено 60 працівників та 65 дітей або кожен четвертий працюючий та кожна друга дитина. Все це є свідченням того, що Тетяна Доманська  комунікабельна, вимоглива до себе, користується авторитетом серед колег на роботі.  Бажаємо їй професійних здобутків та  творчої невичерпності на довгі роки.