Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаЗВЕРНЕННЯ Президії Центрального комітету Профспілки працівників лісового господарства України
  • Категорія: Оперативна інформація, Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Обравши курс європейської та євроатлантичної інтеграції, Україна ступила на шлях глибоких і масштабних реформ у всіх сферах суспільного життя. Завдяки таким змінам країна має стати економічно сильною, правовою і соціальною державою.
Профспілка працівників лісового господарства, як членська організація Федерації профспілок України, виступає за ефективну розбудову держави, її стійке економічне зростання, повну зайнятість населення, якісні робочі місця, гідну оплату праці та справедливе оподаткування.
Ми плекаємо надію на те, що будуть вжиті дієві заходи, які дозволять розвиватись високими темпами всім галузям вітчизняної економіки, в тому числі і лісовому господарству країни.
Необхідно визнати, що попередні 5 років були надзвичайно нелегкими для нашої галузі через ряд викликів, які постали перед нею, а саме:
- намагання Мінагрополітики та Кабінету Міністрів України запровадити економічно не прораховану реформу галузі, яка передбачала ліквідацію лісогосподарських підприємств;
- припинення державної фінансової підтримки підприємств (особливо Півдня та Сходу) з Державного бюджету;
- намагання передати лісогосподарські підприємства в концесію або провести їх приватизацію;
- прийняття законодавчих та інших нормативних актів, які вкрай негативно відображаються на веденні лісового господарства, особливо це стосується охорони та захисту лісу;
- серйозне посилення податкового навантаження на підприємства, яке може призвести до їх банкрутства;
- недостатньо зважена кадрова політика по відношенню до Держлісагентства з боку Мінагрополітики та Кабінету Міністрів України.
На 21 липня цього року призначені позачергові вибори до Верховної Ради України. Ми чудово розуміємо, що у новому складі вищого законодавчого органу України повинні бути депутати, які мають хоча б елементарне бачення на ефективне вирішення проблем галузі, а ще краще, коли це будуть професійні лісівники.
Тому, просимо Вас, підтримати кандидатів у народні депутати - працівників лісового господарства, які балотуються в одномандатних виборчих округах:
• Юрія Болоховця - 209 виборчий округ, Чернігівська область;
• Олександра Матусевича - 86 виборчий округ, Івано-Франківська область;
• Віктора Мельника - 65 виборчий округ, Житомирська область;
• Юрія Андрусяка - 201 виборчий округ, Чернівецька область;
• Петра Фрея - 202 виборчий округ, Чернівецька область;
• Миколу Орендовича - 202 виборчий округ, Чернівецька область.
Закликаємо Вас, шановні спілчани, 21 липня 2019 року прийти до виборчих дільниць та проголосувати так як Вам підказує серце і розум, не забуваючи при цьому, що джерелом влади в України є народ.