Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новина«Про стан дотримання законодавства з питань охорони праці на Державному підприємстві «Богуславське лісове господарство»
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
Київська облорганізація профспілки 25 жовтня 2018 року провела виїзне розширене засідання президії в ДП Богуславське лісове господарство». Розглянуто питання «Про стан дотримання законодавства з питань охорони праці на Державному підприємстві «Богуславське лісове господарство».  В засіданні прийняли участь  головний спеціаліст аідділу технічної політики та охорони праці Київського обласного та по м. Києву управління лісового гта мисливського господарства Конько Р.О., технічний інспектор праці ЦК  профспілки Чуйко О.А., члени президії обласного комітету профспілки , керівництво лісгоспу.
В доповідях відмічено, що на підприємстві значно покращився стан охорони та безпеки праці  в порівнянні з 2017 роком.
На підприємстві створена служба охорони праці, призначені відповідальні особи за станом охорони праці в підрозділах. Розроблені та діють посадові інструкції та інструкції за  професіями по видам робіт.
Розроблені карти ідентифікації ризиків на робочих місцях, з якими ознайомлені відповідні працівники.
Службою охорони праці у 2018 році проведено 45 перевірок стану охорони праці структурних підрозділів. Розроблені заходи щодо усунення виявлених порушень, проведено 9 засідань оперативного, адміністративно-громадського контролю ІІІ рівня.
В лісгоспі розроблене Положення про порядок проведення навчання та перевірку знань працівників з питань охорони праці. Навчання та перевірка знань працівників з охорони праці проводиться регулярно перед допуском до роботи та періодично один раз на рік. В 2018 році пройшли навчання 100 працівників.
Ряд питань щодо організації здорових і безпечних умов праці , встановлення прав та соціальних гарантій працюючим з охорони праці вирішується через розділ «Охорона праці» колективного договору, який укладено на 2018-2020 роки.
В 2017 році на створення працюючим безпечних і нешкідливих умов праці використано 272,1 тис. гривень, в 2018 ро на заходи з охорони витрачено 439,3 тис. грн. (1996 гривень на одного працюючого) , в тому числі 81, 5тис. грн. на забезпечення спецодягом,  15,8 тис. грн. –проведення медогляду, 62,0 тис. грн. направлено на навчання.
З метою матеріальної зацікавленості в високих показниках з питань охорони праці, санітарного стану та культури виробництва в структурних підрозділах щомісячно підводяться підсумки і визначаються переможці по набраних балах , що передбачено колективним договором.
Працівники забезпечені спецодягом, засобами індивідуального захисту.
Проведена атестація робочих місць за умовами праці в кількості 11 робочих місць. По результатам атестації 86-ти працівникам встановлені додаткові відпустки та доплати до тарифних ставок.
Разом з тим відмічені недоліки в проведенні оперативного адміністративно-громадського контролю. Так , не достатньо активно проводять роботу призначені представники профспілки з питань охорони праці, громадські інспектори  з охорони праці.
Учасники засідання відвідали цех деревообробки, автотранспортний цех.
Також ознайомились  з старовинним містом Богуслав, яке засноване в 1032 році, музеем історії, прикладного мистецтва.
 
Л.Дегтяр