Професійна спілка працівників лісового господарства України

Ми в соцмережах:

вул. Р. Окіпної, 2, кімн. 1218, 1220
02002, м.Київ

< Попередня новинаВідбулось розширене засідання Президії Рівненської обласної організації профспілки працівників лісового господарства
  • Категорія: Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба "УКРПРОФЛІС"
У відповідності до плану роботи обласної організації профспілки 04 квітня 2019 року в залі засідань облуправління відбулось розширене засідання Президії Рівненської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.
Перед початком роботи до колег звернувся голова облорганізації – Якимчук В.В., який наголосив, що рік тому 05 квітня перестало битися серце доброї, чуйної людини, колишнього голови Сідлецького Олександра Станіславовича та попросив вшанувати його  світлу пам’ять хвилиною мовчання.
Далі розпочали роботу з розгляду основного питання порядку денного – планування оздоровлення працівників та їх дітей влітку 2019 року. Для цього запросили директорів дитячих санаторно-оздоровчих комплексів області “Електронік” – Гершуна В.І. та “Агатівка” – Стахова П.І., які ознайомили присутніх із умовами проживання, спектром надаваємих послуг, дозвіллям дітей. Водночас вивчалися пропозиції літнього оздоровлення працівників та членів їх сімей на березі Чорного моря.
Одним із основних питань, яке розглядалося на засіданні стосувалося виконання умов колективних договорів та норм Галузевої угоди в первинках Рівненської обласної організації галузевої профспілки за 2018 рік та укладених на 2019 рік. Заступник голови Івашинюта С.В. відмітив, на всіх підприємствах, а це 23 трудових колективів, колективні договори повністю  відповідають вимогам Галузевої угоди укладеної між Держлісагентством та Профспілкою працівників лісового господарства України. Крім того, колективні договори ДП “Висоцьке лісове господарство” та ДП “Зарічненське лісове господарство” направлені до Центрального комітету профспілки  для участі у Всеукраїнському конкурсі на кращий колективний договір.
Розглянула президія і стан охорони праці на підприємствах Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Звернуто увагу на необхідності посилення здійснення громадського контролю за створенням працюючим безпечних та нешкідливих умов праці зі сторони голів ППО. За дотриманням роботодавцями вимог Закону України «Про охорону праці», «Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості», «Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці», «Правил охорони праці на автомобільному транспорті» та ряду інших нормативних актів.
Також обговорювався стан ведення діловодства в профспілкових організаціях Зарічненського та Млинівського лісгоспів. У своєму виступі Якимчук В.В. націлив всіх голів на дотриманні вимог ведення діловодства передбачених інструкцією Федерації профспілок України.
В черговий раз приділено увагу стану соціального захисту працюючих.
Провідний інспектор
Стахнюк Р.І.